Nemokamas pristatymas nuo 59 Eur Venipak paštomatais
Dėmesio!!! Užsakymai paštomatais ir kurjeriu bus išsiųsti 07.30 d.

Pagrindinis / Pristatymo informacija

Pristatymas

Sauskelnes pristatome į namus visame Kaune tą pačią dieną nemokamai, jums patogiu laiku, taip pat dirbame ir savaitgaliais.
Užsakymus priimame nuo 7 iki 23 val.
Jeigu neatsiliepiame telefonu – BŪTINAI Jums perskambinsime!

Taip pat pristatome į Neveronys, Ramučius, Narėpus, Noreikiškes, Vaišvydavą, Ringaudus, Rokus, Aleksotą, Garliavą, Romainius, Domeikavą, Sargėnus, Karkazus, Vičiūnus, Palemoną, Mastaičius, Jonučius, Amalius, Užliedžius, Giraitę ir kitus raj.

 

08.01 d. – nemokamas pristatymas į namus Vievyje, Elektrėnuose, Kaišiadoryse, Žiežmariuose, Jonavoje, Karmėlavoje ir Rumšiškėse. Užsakymus priimame iš anksto. Į šiuos miestus važiuojame kas 2 savaites.

08.15 d. -„-

 

08.06 d. – nemokamas pristatymas į namus Vilniuje ir Grigiškėse. Užsakymus priimame iš anksto. Į šiuos miestus važiuojame kiekvieną savaitę.

08.13 d. -„-

 

08.01 d. – nemokamas pristatymas į namus Raseiniuose, Gargžduose, Kretingoje, Klaipėdoje, Plungėje, Telšiuose, Kuršėnuose, Šiauliuose, Radviliškyje. Užsakymus priimame iš anksto. Į šiuos miestus važiuojame kiekvieną savaitę.

08.08 d. -„-

 

Prekes siunčiame į visus Lietuvos miestus Omniva ir Venipak paštomatais. Omniva siuntimo kaina 3 €, Venipak siuntimo kaina 2 € – nepriklausomai nuo kiekio ir svorio.

Siuntimas Venipak kurjeriu – kaina 4,50  nepriklausomai nuo kiekio ir svorio.

Nemokamas pristatymas nuo 59  Venipak paštomatais.

Prekes išsiunčiame per 1 d.d